Od malička jsem se o vše dělil se svými šesti sourozenci:

to jsme my kluci Corry, já a Cliff (Timmy)

a ségry Cayley (Sára), Caira, Carin (Coco) a Cassie.

Po osmi týdnech se rozjeli do svých nových domovů. Ze zpráv, co nám páníčkové mých sourozenců podávají, se mají všichni dobře a je o ně moc dobře postaráno. Panička je na všechny pyšná a je ráda, že je svěřila právě takovým lidem.

A tady je něco málo o každém. Nejdřív kluci a pak holky (seřazenení podle abecedy):

Cliff (Timmy)

Timmíka má Míša, kteří bydleli do konce léta v nedaleké Jihlavě, ale momentálně se odstěhovali do Rakouska. Spolu jsme se vídali nejvíc, navštěvovali jsme se a chodili jsme na procházky. Padli jsme si do oka a vždy jsme spolu dobře vycházeli. Ta dálka nás snad nerozdělí. Timmy absolvoval svod loveckých psů a Míša dopřává oběma výcvikové kurzy.

CORRY

Corry bydlí s páníčkem Vlastou a jeho rodinou V Praze a často víkendují u Příbrami. Corry absolvoval svod loveckých psů a bude pomocníkem v myslivosti. 8.2.2015 se Corry zúčastnil své první výstavy a hned vyfasoval ve třídě mladých krásný posudek výborný 2 a pokračoval v Českých Budějovicích na MVP 25.4.2015 V2 a res. CACem v mezitřídě. Samozřejmě občas přijde i výstava s neuspokojivým výskledkem, ale Vlastu to neodradilo a účastní se výstv dalších.

CAIRA

Keiruška bydlí v Rokycanech se svými páníčky Mirkou a Honzou. Keira je velice čiperná milá fenka a dělá od jara 2015 společnost dvounohému přírůstku v rodině Štěpánkovi. Moc jim to spolu sluší.

CARIN (Coco)

Cocinka je svěřenkyní Hanky a Honzy z Ostravy. Mají za sebou nejen svod loveckých psů, ale také už výstavy, na kterých si vedli vždy výborně. Na všech výstavách dostali ocenění velmi nadějná a výborná. Velikým úspěchem je pak výborná 3 ve velké konkurenci ve třídě mladých na speciální výstavě KCHHMO, kdy bylo Cocče právě teprv 8 měsíců. Coco se dále zůčastnila klubové výstavy v Zákupech 13.8.2014, kdy v konkurenci 18 fen byla ohodnocena výbornou a hvězdné pokračování bylo na NVP v Ostravě 11.4.2015, odkud si odnesla V2 s res. CACem. Coco složila dne 16.5.2015 zkoušky vloh v I.ceně se 195 body. Na to, že s ní panička neměla zprvu záměry pracovat, je to úžasný výsledek a holkám nepřejeme nic jiného, než další úspěchy a elán do pokračujícího výcviku.

CASSIE

Kess bydlí nedaleko Zlína s páníčky Pavlem a Danem.

CAYLEY (Sára)

Sáru si odvezly Daniela se svojí mamkou na předměstí Vrchlabí. Sárka je vychovaná klidná holka a je na ní vidět, že má pohodový a spokojený život.

Sárka s Carsonem, říjen 2015

Carson, Kora a Corry

ségry Sára, Keira a Coco

skoro celá rodina